Karrier

Műanyagipari mérnök kollégánkat keressük!

Referencia : M.M._2024.03.05. Terület : Termelés Szerződés típusa : Határozatlan idejű Telephely : Kaposvár - HU Ország : Magyarország

Discover Mersen

Szívesen lennél egy folyamatosan fejlődő multinacionális cég tagja?

Új projektünk indulásához keressük csapatjátékos, tapasztalt Műanyagipari mérnök kollégánkat!

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általunk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is használják biztosító betéteinket világszerte. „Amíg áramra szükség lesz, addig ránk is!” Nálunk a mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Termeléstámogató mérnök kolléga

Mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • Részt veszel a projektindításban szakmai oldalról.
  • Feladatod lesz a műanyagipari terület kialakításának megtervezése és a gépbeszerzések után a gyártás szakmai támogatása.
  • Technológussal szorosan együttműködve támogatod a gyártócella felépülését.
  • A projektcsapattal közösen felügyeled a tervezett határidők betartását.
  • Te felelsz a hatékonysági hiányosságok azonosításáért és elemzéséért.
  • Részt veszel a műszaki kérdések megválaszolásában, a műszaki tervdokumentációk és tartalmak előkészítésében és ellenőrzésében.
  • A mindennapi folyamatok során elengedhetetlen a kivitelezés nyomon követése, az egyeztetéseken való részvétel, beszámolók és riportok készítése.
  • Te felelsz az adatok kezeléséért és feltöltéséért a vállalatirányítási rendszerbe.

MUNKAKÖRÜLMÉNYEK

Jelenleg két telephellyel rendelkezünk. A nagyobb gyáregység könnyen elérhető tömegközlekedéssel és két nagy parkoló áll rendelkezésedre, ha gépkocsival járnál. A cím: Kaposvár Guba Sándor utca 38., a Kaposvári Villamossági Gyárral vagyunk egy telephelyen.

A Raktár utcai telephelyünkön lesz a helyed (7400 Kaposvár, Raktár utca 1/A), ahol közevetlenül felügyelheted majd a projekt haladását és tervezheted meg a szükséges folyamatokat. Amennyiben úgy döntesz, hogy autóval szeretnél járni az épület előtti tágas parkoló áll rendelkezésedre, valamint a helyi járatos busz is a telephely közelében áll meg.

Rugalmas munkaidő beosztásban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy alapvetően a munkaidőd 7:45-16:15-ig tart (félóra ebédidő ledolgozással), de ha hamarabb el kell menned vagy ügyintézés miatt csak később tudsz beérni, akkor a vezetőddel egyeztetve erre is van lehetőséged.

CSAPAT

A projektben a mérnökségi csapat lesz a segítségedre, akikkel közösen beszélitek meg a jövőbeni terveket és a megvalósítási folyamatokat. A következő társszervezetekkel fogsz együttműködni: mérnökség, beszerzés, MEO, karbantartás…

A közvetlen felettesed a Mérnökségi csoportvezető lesz, aki több mint 10 éve erősíti a csapatunkat és bármikor fordulhatsz hozzá útmutatásért.

JUTTATÁSOK

  • Átlag feletti alapbér + havi bónusz.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végén 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Minden hónap 5. napján fizetés.
  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.
  • Támogatjuk tanulmányaidat: ha képezni szeretnéd magad vagy szívesen fejlődnél, akkor részt vehetsz képzéseken/ tréningeken.
  • Évente 2 alkalommal leállás, nyáron 1 hét, illetve télen az ünnepek alatt sem kell dolgoznod, így biztos, hogy lesz időd a pihenésre, előre tudsz tervezni a szabadságoddal.
  • Céges rendezvényeinkkel, programjainkkal könnyen kikapcsolódhatsz.

Azért éri meg neked hozzánk jelentkezni, mert…

  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz.
  • Lehetőséged lesz fejlődni/tanulni.
  • Értékes tapasztalatot szerezhetsz egy nemzetközi cégnél.
  • Egy biztos és fejlődő cég tagja lehetsz.

Ami nehézség lehet:

A csapat főleg a kezdetekben szorosan együttműködve, közösen dönt a felmerülő kérdésekben, így fontos a megfelelő kommunikációs készség és hogy tudj csapatban dolgozni.

Bármikor adódhatnak váratlan helyzetek, amikor gyors döntésre és kreativitásra van szükség, ezért elvárás a jó problémamegoldó képesség.

Cégünk francia és a csapatban is lesznek francia kollégák, így ebben a pozícióban elengedhetetlen, hogy magabiztosan tudj angolul írni és beszélni.

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Műanyag fröccsöntés technológiai ismeretekre már szert tettél, abban több éves, senior szintű gyakorlattal rendelkezel
  • Ha rendelkezel felsőfokú mérnöki végzettséggel (műanyagipari mérnök, gépészmérnök)
  • Rendelkezel kommunikáció szintű angol nyelvtudással.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office).
  • Van B kategóriás jogosítványod és szívesen utazol, ha szükséges.
  • Szereted precízen és pontosan végezni a munkád és nem rettensz meg ha döntéseket kell hoznod.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességgel rendelkezel, magabiztos és megoldás orientált személyiség vagy, valamint strukturált gondolkodásmód, rendszer- és projektszemlélet jellemez.
  • Csapatjátékos attitűddel rendelkezel.

Előnyt jelent:

  • Ha termelő cégnél termék transzfer projektben már részt vettél.
  • Részt vettél gyártás áttelepítésben.

Mire számíthatsz miután jelentkezel?

Amennyiben relevánsnak tartjuk a szakmai hátteredet, egy személyes interjúra időpontot fogunk veled egyeztetni. Ez egy kb. 40-50 perces beszélgetés lesz az irodánkban, melyen a HR generalista és a Mérnökségi csoportvezető vesz részt, így neked is lehetőséged lesz megismerni őket.

Ha bármilyen kérdésed lenne a kiválasztási folyamattal kapcsolatban írhatsz nekünk az alábbi email címre: allas.kpv@mersen.com

Az első napodon megkapsz minden oktatást, ami ahhoz szükséges, hogy elkezdhesd nálunk a munkát (gyártájékoztató, minőségirányítási-, biztonsági-, IT oktatás), majd bemutatunk a csapatnak.

A betanulásodat a Mérnökségi csoportvezető és egy Termeléstámogató mérnök kolléga fogja segíteni, de a csapattagok is a rendelkezésedre állnak majd bármilyen kérdésben.

Szívesen dolgoznál a túláramvédő biztosító betétek egyik legnagyobb európai gyártójánál? Szeretnél további értékes tapasztalatot szerezni egy folyamatosan fejlődő környezetben?