Karrier

Fröccsöntő gépbeállító kollégánkat keressük!

Referencia : F.G._2024.03.05. Terület : Termelés Szerződés típusa : Határozatlan idejű Telephely : Kaposvár - HU Ország : Magyarország

Discover Mersen

Szeretnél a gyári tevékenység egyik kulcsfontosságú területén dolgozni? Gépbeállítóként fontos részese lehetsz Műanyag üzemi csapatunknak, hiszen – azzal, hogy alkatrészeket gyártasz – te fogsz felelni azért, hogy a gyártás folyamatos termelése biztosított legyen.

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általunk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is használják biztosító betéteinket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Gépbeállító kolléga a Sajtoló területünkön

Mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • A gyártás megkezdése előtt te felelsz azért, hogy legyártsd az első darabot és ellenőrizd, hogy minden beállítás az előírásoknak megfelelő, hiszen rajtad is múlik az előállított termék minősége. Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, karbantartása. Gyártás felügyelete, ellenőrzése, mérés, adminisztráció
  • A te feladatod lesz, hogy a folyamatos gyártás feltételei teljesüljenek; gyártás előkészítése és felügyelete. Műanyag fröccsöntő gépeken technológia definiálása . Technológiai tesztek elvégzése.
  • Mivel egy-egy termék előállítása során közösen fogsz dolgozni az operátor kollégákkal, ezért neked kell az ő munkájukat is koordinálni és szükség esetén ellenőrizni, hogy a gyártás során a beállítások folyamatosan jók legyenek az adott terméknél. Szerszámcserék lebonyolítása, átszerelése, tisztítása. Részvétel a minőségi és mennyiségi termelésben
  • A te felelősséged lesz, hogy a készárut kivigyed a készáru raktárba.
  • Ha leltározni szükséges az alkatrészeket valamilyen okból, akkor neked is részt kell venni benne, ami előfordulhat heti/havi szinten, illetve decemberben tartjuk az éves leltárunkat.

MUNKAKÖRÜLMÉNYEK

A gyár könnyen elérhető tömegközlekedéssel, a cím: Kaposvár Raktár utca 1\A. Amennyiben úgy döntesz, hogy autóval szeretnél járni az épület előtti tágas parkoló áll rendelkezésedre, valamint a helyi járatos busz is a telephely közelében áll meg.

A gyártócsarnok fűtött és klimatizált, ami biztosítja a megfelelő hőfokot a munka során, a nyári hőségben és a téli hidegben is.

CSAPAT

A kollégák nagy része már 5-10 éve csapatunk tagja, de mivel folyamatosan bővülünk, így természetesen vannak új munkatársak is a kollégák közt.

 A betanulási időszakban egy tapasztalt gépbeállító lesz a segítségedre és a Műszakvezető, aki bármikor szívesen fogadja a kérdéseidet. Mindezt azért, hogy megismerd a többieket, a gyártás szabályait és elsajátítsad a szükséges tudást a feladatod elvégzéséhez.

JUTTATÁSOK

  • Átlag feletti alapfizetés (tapasztalattól és végzettségtől függően), bónusz juttatás: max. a bruttó bér 4 %-a.
  • Minden év januárjában béremelés!
  • Műszakpótlék délutános műszakban már 14 órától 30%, éjszakai műszak esetén 40%. Amennyiben 2 műszakban dolgozol, a délelőttös és a délutános műszakok váltogatják egymást hetente, így körülbelül +15 % műszakpótlékkal kalkulálhatsz havi szinten az alapfizetéseden felül.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + az alapbér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végén 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Minden hónap 4. munkanapján fizetés.
  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • A munkaruhát, munkavédelmi cipőt biztosítjuk és a tisztításával sem kell otthon bajlódnod, azt is mi intézzük.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.

Miért éri ez meg neked?

  • Lehetőséged lesz a szakmai tudásodat folyamatosan bővíteni.
  • Tapasztalt kollégáktól tanulhatsz.
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség, hiszen maga a betanulási idő sem pár hónap.
  • Minden évben számíthatsz béremelésre, mi értékeljük, ha jól teljesítesz.

Amiről még érdemes tudnod:

Nálunk a munka során fontos a rugalmasság és a hatékony munkavégzés, hiszen így tudjuk a vevőink rendeléseit időben teljesíteni, ugyanakkor nem kell leépítéstől tartanod, hiszen folyamatosan növekvő cég vagyunk.

A munkavégzéshez elkerülhetetlen könnyebb súlyok emelése, így a fizikai egészség kritérium lehet ebben a munkakörben.

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha van középfokú végzettséged (technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb.) vagy dolgoztál már ilyen szaktudást igénylő munkakörben.
  • Ha van hasonló területen szerzett gyakorlatod, műszaki műanyagok közt ismereted.
  • Jártasságot szereztél műszaki rajz olvasásában, mérőeszközök használatában.
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemez.
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, felelősséget vállalsz a munkádért.
  • Ha rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.
  • Ha szeretsz másokkal közösen dolgozni egy csapatként.
  • Több műszakos munkarendet is tudsz vállalni.

Előny:

  • Ha van alapszintű ismereted pneumatikából és/vagy dolgoztál már gyárban.
  • Ha rendelkezel géplakatos vagy szerszámkészítő végzettséggel.

Amennyiben megfelelőnek tartjuk a szakmai hátteredet, egy személyes interjúra időpontot fogunk veled egyeztetni. Ez egy kb. 30-40 perces beszélgetés lesz az irodánkban, melyen a műszakvezető és a HR generalista vesz részt, így neked is lehetőséged lesz megismerni őket.

Az interjú során számíthatsz szakmai kérdésekre, annak érdekében, hogy felmérjük rendelkezel-e a szükséges alaptudással.

Ha bármilyen kérdésed lenne a kiválasztási folyamattal kapcsolatban írhatsz nekünk az alábbi emailcímre: allas.kpv@mersen.com

Mi fog történni veled az első napon és az első 3 hónapban?

Az első napodon megkapsz minden oktatást, ami ahhoz szükséges, hogy elkezdhesd nálunk a munkát (gyártájékoztató, minőségirányítási-, biztonsági-, informatikai oktatás), majd bemutatunk a műszakvezetődnek és megismered a munkatársaidat.

Az első pár hónapban tapasztalattal rendelkező gépbeállítók segítik majd a munkádat és folyamatos támogatást kapsz a terület Műszakvezetőjétől.

Biztonságos munkakörnyezetben szeretnél dolgozni, miközben speciálist tudást sajátíthatsz el?